VV Spui

Alleen jeugd kan nog trainen (update 3 november)

Gepubliceerd op: 14 oktober 2020 | Algemeen

Net waren trainingen onder coronaregime weer begonnen, of aanscherping van maatregelen per 4 november zette daar weer een streep door. Voor twee weken (tot 19/11) zijn de hekken weer op slot, uitgezonderd voor jeugd -18. Lees verder…

Dat de voetbalcompetities zeker tot in december stilliggen, was eind oktober al afgekondigd. Maar per 4 november 2020 vanaf 22.00 uur heeft het kabinet voor een periode van twee weken de maatregelen verder verscherpt. Voor de sport gelden gedurende die periode als extra maatregelen:

Het overzicht van de maatregelen voor de sport vind je hier op de website van de Rijksoverheid.

De maatregelen betekenen feitelijk dat de winterstop vevroegd is ingetreden en dat er dit jaar niet meer wordt gevoetbald. Trainen is misschien mogelijk vanaf 19 november, mits het aanlatl besmettingen en ziekenhuisopnames dan fors is gereduceerd. 
Een uitzondering betreft de jeugd. Jongeren onder 18 jaar mogen wel trainen, er zijn geen wedstrijden.

Even resumeren. Op 14 oktober werden in de strijd tegen corona alle competities stilgelegd. Kantines en kleedkamers zijn en blijven gesloten, vooralsnog blijven trainingen mogelijk voor jeugd onder 18 jaar.
Voor Spui geldt dat de jeugd normaal traint, senioren niet.
In het kort zijn de spelregels voor het sporten vanaf 4 november 22.00 uur:

VV Spui verwacht van leden dat zij de maatregelen respecteren. Wijs elkaar op de regels.
Hieronder volgt nogmaals het geactualiseerde protocol (per 14/10) binnen onze club:

 

« Terug naar het overzicht

Relevant nieuws