VV Spui

Contributienota niet ontvangen?

Gepubliceerd op: 10 december 2018 | Algemeen

De penningmeester heeft de contributienota's 2018/2019 verstuurd via e-mail. Niet ontvangen? Wees dan zo vriendelijk direct contact op te nemen met de penningmeester: penningmeester@vvspui.nl

Het was dit jaar een extra drukke klus, de verzending van de contributienota's. Voor het eerst heeft penningmeester Hanna Verhelst de jaarlijkse nota's verstuurd via e-mail, mede uit oogpunt van bezuiniging (postzegels).

Digitale verzending zal in de meeste gevallen goed gaan, maar niet in alle helaas. Waarom? Omdat niet alle leden wijzigingen direct doorgeven aan de clubadministratie. Vandaar dat een adres wel eens verouderd kan zijn 

Dus een dringend verzoek: zit er geen mail van Hanna in je mailbox, laat dat per omgaande weten.

Ter herinnering: in de afgelopen ledenvergadering eind oktober zijn de lidmaatschapsgelden verhoogd. Alle bedragen staan elders vermeld opzeze website.  

« Terug naar het overzicht