VV Spui

Corona: dit zijn de regels bij onze club

Gepubliceerd op: 18 september 2020 | Algemeen

De competitie staat op punt van beginnen. We hebben er weer zin in! Maar bedenk dat corona niet weg is. Op onze accommodatie gelden regels om het risico op besmetting te verkleinen. Houd je daar aan.

Samen corona de baas. Dat klinkt als een cliché, maar de waarheid is dat het aantal besmettingen weer toeneemt. Op basis van de regels van Veiligheidsregio Zeeland (noodverordening), RIVM, KNVB en NOC NSF heeft vv Spui een protocol opgesteld waaraan leden en bezoekers zich dienen te houden. Het heeft geen zin om politie-agentje te spelen, maar het bestuur doet een dringend beroep op ieders verantwoordelijkheid de regels en afspraken na te leven. Bedenk hoe belangrijk het is om samen er voor te zorgen dat we dit seizoen kunnen blijven voetballen! 
De spelregels voor leden en bezoekers in het kort:

 

« Terug naar het overzicht

Relevant nieuws