VV Spui

Spuihazen, noteer: buffet op zaterdag 9 november

Gepubliceerd op: 19 oktober 2019 | Algemeen

Spelers, begeleiders en vrijwilligers van Spui moeten zaterdag 9 november in hun agenda (of mobieltje) zetten. Na een niet te missen voorzet van trainer Mark de Kunder is er in de kantine een overheerlijk koud buffet.Teambuilding voor de vereniging.

Met muziek! Zoals gebruikelijk verzorgt Francoise de Pooter het buffet. Dat komt dus helemaal goed. Enne…. gezelligheid kent geen tijd! 
O ja, wil iedereen zich wel tijdig opgeven bij teamleiding, of clubvrijwilligers bij een bestuurslid! Dat is wel zo gemakkelijk voor Francoise. 

De activiteit is bedoeld voor spelers en vrijwilligers van de vereniging. De kosten worden (deels) vergoed uit persoonlijke bijdragen en uit de teambuildingspotjes van de elftallen. Van de deelnemers kan een kleine bijdrage worden gevraagd voor deze avond. 

« Terug naar het overzicht

Relevant nieuws