VV Spui

Wandelvoetballers Spui in het nieuw

Gepubliceerd op: 3 april 2019 | Algemeen

De wandelvoetballers van Spui Walking Football zijn dankzij sponsoring in  het nieuw gestoken. De tenues worden in gebruik genomen op vrijdag 5 april in en en tegen KV Mechelen. 

Er is een uit- en thuistenue, uitgevoerd in het rood (van vv Spui) en in zwart. De shirts en broekjes zijn gesponsord door Bodyline Healthcenter, B&B De Molenkreek, brasserie De Fabels en Oggel’s Koffie..

Spui Walking Football is sedert oktober 2018 actief als eeerste vereniging in Zeeuws-Vlaanderen. Elke donderdagmorgen is er training van 10.00 tot 11.30 uur. Inmiddels zijn er negentien 55-plussers aangesloten.. Wie als senior ook een balletje wil trappen is van harte welkom. De trainingen staan onder leiding van Martijn van Lent, gecertificeerd senioreninstructeur en fitnesstrainer van Bodyline.

 

« Terug naar het overzicht

Relevant nieuws