VV Spui

Beker Spui 1: Vogelwaarde, Hontenisse en Patrijzen

Gepubliceerd op: 29 juli 2019 | VV Spui 1

Spui 1 ontmoet voor de bekercompetitie Vogelwaarde, Hontenisse en Patrijzen. De wedstrijd tegen Vogelwaarde heeft een bijzonder tintje: onze nieuwer trainer Marc de Kunder was tot eind afgelopen seizoen oefenmeester van Vogelwaarde. 

Patrijzen is een bekende. De ploeg uit 's Heerenhoek speelt in dezelfde competitie. Vogelwaarde komt uit in de vijfde klasse zondag, Hontenisse speelt eveneens op zondag, maar dan een klasje hoger.

De eerste bekerwedstrijd is op zaterdag 31 augustus, uit bij Hontenisse (17.00 uur). Een week later volgt een thuiswedstrijd tegen Patrijzen (14.30 uur). De laatste bekerwedstrijd in de poule is tegen Vogelwaarde. Ook dit is een uitwedstrijd (17.00 uur).

« Terug naar het overzicht

Relevant nieuws