VV Spui

Competitie '19-'20 Spui 1: twee streekderby's, vier keer Schouwen

Gepubliceerd op: 15 juli 2019 | VV Spui 1

De hoofdmacht van Spui speelt komend seizoen twee streekderby's: de traditionele tegen Cadzand en tegen Schoondijke, nieuwkomer in de zaterdagcompetitie. De competitie start op zaterdag 21 september. 
De KNVB heeft met de nieuwe indeling Zeeland min of meer verdeeld in een westelijk en oostelijk deel. Oost speelt in 4B, west in 4A. Voor Spui betekent dit behalve de twee regionale ontmoetingen vier keer naar Middelburg (Jong Ambon, Nieuwland, MZVC en voormalig zondagtweedeklasser Zeelandia) en vier keer naar Schouwen-Duiveland (SKNWK,  De Westhoek, Brouwershaven en WIK). Dit betekent tevens dat reguliere tegenstanders als DWO, Wolphaartsdijk, Wemeldinge en Hoedekenskerke/Kwadendamme in 4B zijn ingedeeld.

De indeling in klasse 4A Zuid is als volgt:

Brouwershaven
Cadzand
Colijnsplaatse Boys
Jong Ambon
MZVC
Nieuwland 
Schoondijke
SKNWK
Spui
Vlissingen
FC De Westhoek 
WIK' 57
Zeelandia/Middelburg

« Terug naar het overzicht

Relevant nieuws