VV Spui

Spui 1 start met vrije zaterdag, daarna Cadzand thuis

Gepubliceerd op: 18 augustus 2019 | VV Spui 1

Spui 1 begint de competitie niet op 21 september, maar pas een week later. In de vierde klasse A zitten 13 ploegen. Spui heeft de twijfelachtige eer om als eerste vrij te zijn. De tweede wedstrijd is gelijk een klapper: de streekderby Spui-Cadzand. Dat is op zaterdag 28 september. Cadzand opent op 21 september ook al met een derby, tegen nieuwkomer Schoondijke.

Vierde klasse A:

Speeldag 1 (21 september): Cadzand-Schoondijke, Jong Ambon-Brouwershaven, Nieuwland-Colijnsplaatse Boys-SKNWK-MZVC, Zeelandia Middelburg-FC De Westhoek, VC Vlissingen-WIK'57. 
Speeldag 2 (28 september): FC De Westhoek-VC Vlissingen, Colijnsplaatse Boys-SKNWK, Schoondijke-Nieuwland, Spui-Cadzand, WIK'57-Zeelandia Middelburg, MZVC-Jong Ambon.

 

« Terug naar het overzicht

Relevant nieuws